Strona główna
Flash (application/x-shockwave-flash) is not supported in your browser!
19 stycznia 2018 |
imieniny : Henryka, Marty

Kredyty dla młodych małżeństw

Strona główna » Aktualności » Kredyty dla młodych małżeństw

wielkość tekstu:A | A | A

Własne cztery kąty z rządową dopłatą

Kto z nas nie marzy o własnym mieszkaniu czy domu. Zapewne każdy chciałby mieć taką oazę spokoju, gdzie nie tylko wychowywałby dzieci ale także odpoczywał od codziennych obowiązków. Niestety zakup mieszkania czy właśnie domu wiąże się z ogromnym nakładem finansowym, na który niejednokrotnie nas nie stać. Nasze minimalne zarobki nie pozwalają nam na zakup za gotówkę własnych, wymarzonych czterech kątów. Dlatego też, z myślą m.in. o młodych małżeństwach, które mają dość gnieżdżenia się w jednym pokoju z rodzicami za ścianą, pomyślano o kredycie z dopłatami. Mowa to oczywiście o programie „Rodzina na swoim”, czyli kredycie z rządową dopłatą. Za nim jednak przejdziemy do konkretów warto pokrótce wyjaśnić co to za program i do kogo jest skierowany. Po pierwsze, z kredytu z rządową dopłatą może tak naprawdę skorzystać każdy. Będzie to więc młode małżeństwo, które chce zakupić swoje pierwsze we wspólnym życiu mieszkanie lub też osoba samotnie wychowująca dzieci. Po drugie, otrzymany kredyt należy przeznaczyć na zakup mieszkania, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, domu jednorodzinnego. Z kredytu można również sfinansować wkład budowlany, przebudowę lub rozbudowę domu oraz adaptację budynku i lokali na cele mieszkalne.

 

Kolejnym ważnym elementem przy tego typu kredycie są otrzymane profity. Chodzi o to, że osobom które skorzystają z kredytu „Rodzina na swoim” będzie spłacona połowa odsetek. Spłata będzie pochodzić z pieniędzy publicznych. Sama atrakcyjność dopłat zależeć będzie od uzyskanego oprocentowania w konkretnym banku. Patrząc na te informacje nasuwa się pytanie jakie są warunki spłaty takiego kredytu. Plusem jest tutaj karencja w spłaci, która może wynieść nawet 6 miesięcy. W przypadku przejściowych problemów finansowych jest szansa, że nie pociągnie to za sobą dużych problemów finansowych.

Niestety, mimo iż program cieszył się ogromną popularnością i pozwolił wielu rodzinom spełnić swoje marzenia już niedługo zostanie wycofany. Dlatego też przed państwem ostatni dzwonek na ubieganie się o ten korzystny kredyt. Za nim jednak udamy się do banku w celu zaciągnięcia kredytu, nasz serwis chętnie państwu pomoże przy wyborze odpowiedniej oferty. Poniżej prezentujemy banki, które są w stanie udzielić nam takiego kredytu na bardzo korzystnych warunkach. Jednym z nich jest Bank BGŻ, który oferuje okres kredytowania sięgający nawet 40 lat oraz 50 proc. dopłatę do odsetek. Kolejnym jest Open Finance gdzie możemy otrzymać kredyt w wysokości 300 tys. zł oraz ustalić niską ratę jego spłaty. Konkurencyjną ofertę prezentuje również Expander. Tutaj znajdziemy oferty programu „Rodzina na swoim” z 12 banków oraz możliwość uzyskania 50 proc. dopłaty do odsetek.

Jeśli jesteście młodym małżeństwem, które chce rozpocząć wspólne życie w nowym domu czy mieszkaniu – nie zwlekajcie i zapoznajcie się z prezentowanymi ofertami kredytu „Rodzina na swoim”.

Zobacz ranking kredytów z dopłatami rządowymi

 

 

 

 


czytano: 7562 razy

źródło: myfinance24.pl

Strona główna
Nasi partnerzy
Newsletter
Dopisz się do newslettera, a najważniesze informacje wyślemy Ci mailem.
osób online: 1 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe